Snip-Vás reklmaní partnerfull service-public relations-outdoor-prezenta�n� akcenestačí že jste dobřímusí se o vás vědět

Dětská akce Za ozdobu odměna 23.12.2020. Před Novou radnicí a s Betlémským světlem, letos venku

 

Tradiční výtvarná a rukodělná dětská akce Za ozdobu odměna se v Brně uskuteční i letos, ve středu 23. prosince 2020 od 11 do 17 hodin. Děti, které vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu přinesou ve středu 23.12. ke stromečkům u Nové radnice, dostanou malý dáreček! Stromečky z brněnských lesů pro ozdobení budou umístěné nad betlémem před Novou radnicí na Dominikánském náměstí.

U brněnské Nové radnice budou 23.12. od 11 do 17 hodin také skautská stanoviště s Betlémským světlem, které si můžete přenést například v lucerně do svých domovů.

 

Důležité informace k návštěvě vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením:

  • ke stánkům se stromečky s ozdobou i pro Betlémské světlo přistupujte prosíme jednotlivě nebo rodina
  • při návštěvě dodržujte předepsané rozestupy a pokyny pořadatelů
  • nezapomeňte si nasadit roušku a přinést s sebou dobrou předvánoční náladu

Programy 23. prosince pořádá reklamní společnost SNIP & CO pod záštitou JUDr. Markéty Vaňkové, primátorky statutárního města Brna, ve spolupráci s městskou částí Brno-střed. Finančně akci podpořili tradiční brněnští donátoři – společnosti ŽSD, Dopravní stavby Brno, Přemysl Veselý stavební a inženýrská činnost, Delikomat Café+Co, Sebak a další. Programy volně navazují na Vánoce na brněnské radnici každoročně pořádané těsně před Štědrým dnem. Letos z důvodu protikoronavirových opatření připravil produkční tým SNIP & CO s podporou brněnských firem alespoň dílčí nabídku úzce spojenou s vánoční atmosférou, kterou připravuje dětem i dospělým už od roku 1993.

 

Partneři vánoční akce 23.12.2020

 

Fotogalerie Klikněte na obrázek na zvětšení

Za ozdobu odměna a Betlémské světlo 2020

23. prosince dětská akce Za ozdobu odměna. Už po osmadvacáté! Před Novou radnicí a s Betlémským světlem, letos venku
Jako každoročně se v Brně uskuteční před Štědrým dnem 23. prosince dětská akce Za ozdobu odměna. Už po osmadvacáté! Před Novou radnicí a s Betlémským světlem, letos venku

českyenglishgermanrusskijapan

copyright 2010 I CREATED BY SCRAP & IDEAL STUDIO