Snip-Vás reklmaní partnerfull service-public relations-outdoor-prezenta�n� akcenestačí že jste dobřímusí se o vás vědět

Vánoce na hvězdárně s ohňostrojem v sobotu 22.12.2018

Hvězdárna a planetárium Brno se v sobotu 22. prosince 2018 od 9.30 do 17 hodin promění v kratochvilné hřiště plné zábavy. Po celý den budou probíhat za zvýhodněné vánoční vstupné 2D projekce dětských pořadů v digitáriu. Pro všechny příchozí ve společné produkci s dalšími partnery zařadíme do volně přístupných programů pozorování předvánočního Brna z terasy, dětské dílny, rukodělnou tradiční akci pro děti „Za ozdobu odměna“, Betlémské světlo pro přenesení do domovů, zábavní pořady s pohádkami a hudebními vystoupeními.

Na 14. hodinu je připraveno také setkání dětí s paní primátorkou Markétou Vaňkovou.

Malí i velcí návštěvníci uvidí pohyblivé železniční modely brněnských modelářů a vánoční hvězdárnu navštíví také zvířátka a jejich ošetřovatelé z brněnské ZOO. Připraven bude i vesmírný fotokoutek s fotkou pro každého zdarma.

 

 Program Vánoce na hvězdárně 2018

PODROBNÝ PROGRAM

 

VÁNOČNÍ OHŇOSTROJ 22. prosince na Kraví hoře

Vánoce na hvězdárně vyvrcholí v sobotu 22. prosince v 17.15 hodin malým vánočním ohňostrojem v horní části parku na Kraví hoře. Pětiminutový ohňostroj s hudbou pod názvem „Vánoční komety“ připravuje tým Theatrum Pyroboli.

 

DOPRAVA 22. prosince na hvězdárnu

Přednostně doporučujeme využít pro dopravu na hvězdárnu autobusové linky MHD X4 a 68, které bude Dopravní podnik města Brna dle potřeby posilovat.

 

ZA OZDOBU ODMĚNA výzva pro všechny děti

Děti, které vlastnoručně vyrobí vánoční ozdobu, přinesou ji v sobotu 22. prosince v době od 9.30 do 17.00 hodin na brněnskou hvězdárnu a zavěsí ji na připravené vánoční stromečky, dostanou malý dárek! Ozdoby přinášejí děti během Vánoc na hvězdárně – ve vnitřních prostorách jsou umístěny vánoční stromky z Lesů města Brna pro zdobení dětmi vlastnoručně vyrobenými ozdobami.

 

  • záštitu nad Vánocemi na hvězdárně převzala Markéta Vaňková, primátorka statutárního města Brna
  • hlavním pořadatelem je Hvězdárna a planetárium Brno, p.o.
  • spolupořadatelem a hlavním producentem je SNIP & CO, reklamní společnost, s.r.o.

Vánoce na hvězdárně 2018Hvězdárna a planetárium Brno se v sobotu 22. prosince 2018 od 9.30 do 17 hodin promění v hřiště plné zábavy. Programy vyvrcholí v 17.15 malým vánočním ohňostrojem v parku na Kraví hoře.

českyenglishgermanrusskijapan

copyright 2010 I CREATED BY SCRAP & IDEAL STUDIO